Vyrábíme stylové dárkové krabičky, které potěší maminky i babičky. V krabičce se nachází dvě mýdla z glycerínu s kozím mlékem, bylinkami a lístky růží. Mýdlo s vysokým podílem glycerínu má příznivé účinky na pokožku celého těla. Glycerín v kombinaci s výživným kozím mlékem je velmi šetrným prostředkem pro mytí pokožky, kterou nevysušuje a dodává jí pružnost, vláčnost a je vhodné pro lidi s citlivou pokožkou.

Krabička dále obsahuje dva pytlíky koupelové mořské soli, taktéž s bylinkami a lístky růží. Koupele ve vodě obsahující mořskou sůl, která se používá, co lidstvo pamatuje, k regeneraci organismu, zlepšení kožních i revmatických onemocnění, koupel příznivě působí také v případě stresu. Pravidelné používání solné koupele zlepšuje stav pokožky, zvyšuje její obranyschopnost a posiluje oslabenou kůži. Jako doplněk je v krabičce krásné dřevěné srdce s dřevěným pod-mýdelníkem a soupisem věcí, jak blahodárné účinky májí ona mýdla a mořská sůl.

Použitý materiál ve vyrobených mýdlech jako je glycerín a mýdlo s kozím mlékem je zaručen kvalitou od výrobce (dodavatele)Návod k použití a složení mýdla viz přiložený letáček.

Fotogalerie