Od 1. ledna 2016 se stal STROOM DUB  o.p.s centrem s celoročním pobytem. Můžeme se pochlubit, že naše kapacita je plně obsazena.

Mezi naše  poslední akce, které jsme podnikli, byla návštěva planetária v Českých Budějovicích a Běh pro Arnyho Petráčka.  Tímto ale naše aktivita zdaleka nekončí – zúčastnili jsme se  Fialkového plesu, kde jsme si zatančili, získali jsme první místo na „Človíčkiádě“ v Oseku. Samozřejmě se snažíme udržovat ve formě, proto jezdíme pravidelně plavat s naším kamarádem a velkým vzorem Arnoštem Petráčkem. Určitě nesmíme zapomenout na  naše sociálně terapeutické dílny. Na každém našem výrobku se podílí naši uživatelé služby. Všechny výrobky jsou originál a jejich zakoupením můžete udělat radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Náš krámek s výrobky najdete v Prachaticích a v Nýrsku.  Na Vaši návštěvu  se budeme srdečně těšit.

V nejbližších dnech nás čeká zajímavá akce a to 2. ročník Dubového pětiboje. Můžete se společně s námi těšit na  velký doprovodný program a  na spoustu zábavy.

Na závěr bychom Vás rádi pozvali na benefiční koncert s názvem „ STROOM má rád rock po celý rock“. Zahraje nám  předkapela AJETO ,kapely Badys Beat a Rodinné klenoty. Koncert se uskuteční  v Prachaticích  v Parkáně dne 22 července. 

Fotogalerie