V Centru STROOM DUB o.p.s. se v únoru rozhodně nenudíme.  V sociálně terapeutické dílně jsme si zkusili kreslení v mouce a vytvořili mnoho dalších krásných obrázků.  Např. koláž do soutěže Zelené Prachatice.  Upekli jsme pro návštěvy koláče a oslavili  narozeniny  Terezky, Pavly a Milánka.  Stále se musíme udržovat v kondici, proto každou středu chodíme do tělocvičny.

Pátek 14. února jsme měli opravdu nabitý. Jako každý rok proběhlo v Centru tradiční Setkání rodičů.  Při kávě a sladké dobrotě jsme zhodnotili rok 2019 a seznámili rodiče a opatrovníky s našimi plány v roce 2020. 

A na závěr dne jsme měli tu čest u nás přivítat režiséra Petra Formana. Ve spolupráci s Městysem Dub  se u nás v Centru  pořádala dokumentární projekce  filmu o zrodu ojedinělého představení Divadla Bratří Formanů: DEADTOWN ANEB CESTA TAM A ZASE ZPÁTKY. Film ukazuje několikaměsíční období příprav, zkoušek a výroby představení DEADTOWN. Je pohledem do zákulisí vzniku tohoto posledního „kočovného“ projektu Divadla Bratří Formanů. Děkujeme za návštěvu. Jestli všechno dobře dopadne, tak toto představení postaví v září 2020 svou scénu u nás v Dubu u Prachatic !!! Máme a máte  se na co těšit !!!!!!

A na úplný závěr odjeli uživatelé do kina ve Strunkovicích na film Šťastný nový rok

A takhle si tady ve STROOMu v únoru  žijem…..

Fotogalerie