Díky teplému počasí, které poutím přeje, jsme bezmála každý víkend od dubna do srpna vyráželi s naším stánkem, dobrou náladou a stále novými výrobky do měst a městeček v jižních Čechách, kde si návštěvníci měli možnost zakoupit keramiku dřevěné výrobky a tkané koberce, to vše z našich dílen.

Mohli jste nás tak potkat mj. na pouti ve Vlachově Březí, ve Volyni, ve Vimperku, v Dubu, v Husinci a v dalších mnoha městech nebo na jiných tradičních kulturních akcích, kterých se pravidelně účastníme, jako jsou např. Rybářské trhy ve Vodňanech, Slavnosti Solné stezky v Prachaticích, Strakonické rumplování a také Selské slavnosti v Holešovicích. S naším stánkem jsme putovali nejenom po jižních Čechách, ale troufli jsme si na Soumarské slavnosti v německém městečku Grainet.

Šikovnost a píli našich zaměstnanců a uživatelů služeb představujeme nejenom pod širým nebem, ale i na prodejních vernisážích, které jsou zpestřeny prezentací Centra a uživatelů, kteří vernisáž obohatí svým jedinečným vystoupením s oblíbenými písněmi nebo jinou kulturní vložkou.

Fotogalerie