Vážení přátelé,
posíláme pozdravy z našeho Centra. Zdravíme všechny uživatele v sociálních zařízeních ale i ty, kteří jsou doma. Už se moc těšíme až se zase všichni společně setkáme.
Tento týden jsme se již po dvanácté měli vidět na „Setkání bez hranic“ v Národním domě v Prachaticích. Víme všichni, že není vhodná doba se setkávat. To ale neznamená, že se vše zastaví , přestaneme se smát , hrát , pracovat a žít. To se nám přece nemůže stát.
Jelikož se nemůžeme vidět ve středu 11. listopadu, tak jsme pro vás připravili překvapení. Dali jsme dohromady sestřih z pěti předešlých ročníků Setkání bez hranic. Omluvte v některých případech kvalitu záznamu, ale myslím, že si všichni rádi zavzpomínáme a rádi připomeneme veselé momenty a vždy skvělou atmosféru v Národním domě.
Každý týden vám pustíme jeden díl naší minisérie.
První natočený dokument bude připraven ke zhlédnutí ve středu 18.11. a na každý další díl se můžete těšit následující středu.
Doufám, že vám všem zpříjemníme předvánoční čas a přineseme trochu dobré nálady .Určitě se všichni rádi zasmějeme a zavzpomínáme na dobu, kdy se ještě mohlo zpívat.
Těšíme se na setkání v lepších časech. Zůstaňte zdraví a veselí.

Fotogalerie