Konečně jsme se dočkali a opět po roce uživatelé Centra STROOM DUB o.p.s. se vypravili do táborové základny u Nové Pece. Čeká nás týden plný sportu, zábavy a výletů. Všichni posíláme zprávy z prvního dne.

 

PONDĚLÍ

Po příjezdu v úporném vedru a po výborném obědě jsme vyrazili k vodě. Vodní radovánky jsme si užili. Den jsme zakončili malováním batůžků.

 

ÚTERÝ

Ráno jsme zahájili rozcvičkou a po výborné snídani jsme vyrazili na výlet do Nové Pece. někteří šli pěšky a někteří jeli na kolech. Cyklistický oddíl pokračoval dál na tůru dlouhou 25 km. V Nové Peci jsme se za výkon odměnili palačinkou. Odpoledne jsme strávili na loďkách a rybolovem.

 

STŘEDA

Náš třetí den jsme začali jako tradičně rozcvičkou. Dopoledne jsme si zpestřili stavěním a pouštěním letadýlek s dobrovolníkem Jardou. Odpoledne bylo opět nabité cyklistikou, turistikou a jízdou vlakem. Cestu do Nového Údolí jsme zvládli vlakem a zpět někteří pěšky do Stožce a někteří na kole až do Lipenské základny. Užili jsme si krásné šumavské přírody a počasí nám přálo.

 

ČTVRTEK A PÁTEK

Tak už je tady čtvrtek a zítra nám náš týden končí. Mysleli jsme, že nepojedeme na výlet, ale mýlili jsme se. Vyrazili jsme do Horní Plané do Kynutá buchta bistro pozdravit majitele a dát si výbornou zmrzku. Moc děkujeme za vřelé přijetí a příjemně strávené dopoledne. Odpoledne bylo nabité sportem, plaváním a zábavou. Jako každý rok nechyběl táborák a opékání špekačků. Páteční den jsme zakončili hodnocením našeho pobytu a předáváním diplomů. 

Fotogalerie