Setkání bez hranic 2014

Uplynul nám opět další rok a společenská akce Setkání bez hranic pořádaná naším zařízením STROOM Dub o. p. s. se nám uskutečnila již po 6. Tento ročník se nesl pod názvem: ,,Trošku z Trošky". Na středeční odpoledne 12. listopadu přijali pozvání i naši dlouholetí kamarádi, kteří jsou pravidelnými účastníky tohoto zábavného odpoledne a to: Horizont o. s., DOZP Sociální pohoda o. p. s Javorník, Středisko diakonie a misie Církve československé husitské Nazaret Borovany, DOZP bystřice nad Úhlavou a Denní stacionář pro mentálně postižené děti, mládež a dospělé Strakonice. 

Pokračovat ve čtení...

Setkání bez hranic 2013

Rok se s rokem sešel a my, STROOM Dub o. p. s, jsme pořádali již 5. ročník SETKÁNÍ BEZ HRANIC. Tentokrát se zábavné středeční odpoledne 13. listopadu neslo v pohádkovém stylu. Celým programem nás prováděla sama víla Pohádka a nechyběl zde ani Večerníček, který přijel na koloběžce.

Pokračovat ve čtení...

Setkání bez hranic 2012

Ve středu 14. listopadu jsme pořádali již 4. ročník Setkání bez hranic, tentokrát na téma cirkus. Opět jsme si užili krásné odpoledne plné soutěží, zpěvu a tance. Program byl opravdu nabitý – naše pozvání přijali již tradičně Horizont Písek, Sociální pohoda Javorník, Nazaret Borovany, DOZP Bystřice nad Úhlavou a letos také Klub zdravotně postižených Prachatice. Všichni si připravili výborná soutěžní vystoupení na cirkusové téma a čekalo na nás také plno zajímavých hostů.

Pokračovat ve čtení...

Setkání bez hranic 2011

Ve středu 9.11.2011 jsme pořádali již 3. ročník Setkání bez hranic. Společně jsme se sešli v Národním domě v Prachaticích a bylo to opravdu veselé odpoledne.

Pokračovat ve čtení...

Setkání bez hranic 2010

Napsali o nás (web prachatickonews.cz)


Videa z vystoupení klientů STROOM Dub:

Pokračovat ve čtení...

Setkání bez hranic 2009

Ve středu 25.11.2009 proběhlo v Národním domě v Prachaticích zábavné odpoledne, které STROOM DUB o.p.s. pořádal pro organizace působící v sociální sféře, pod názvem SETKÁNÍ BEZ HRANIC.

Pokračovat ve čtení...